Veronika González: Blízcí

Termín akce: 28.03.2025 | 18:00 - 19:00
Lokalita: Líšeň
Organizátor: Vendula Foldynová jirova@kjm.cz 544210035
Akce KJM: Veronika González: Blízcí
Přijďte na autorské čtení Veroniky González a ponořte se do příběhu, který se dotýká těch nejhlubších lidských pocitů.
Blízcí jsou knihou o hledání vlastní identity, o síle předsudků a odvaze postavit se nepřízni osudu tam, kde se zdá, že nic nemůže být změněno.
Bára, fotografka, se přestěhuje na vesnici za partnerem Igorem, ale brzy zjistí, jak moc ji odlehlost i životní styl místních ovlivní.
Konflikty s Igorovou rodinou, nepochopení a tvůrčí krize ji nutí čelit těžkým rozhodnutím, která mohou změnit celý její život.

Veronika González, autorka knihy a fotografka, se ve své tvorbě věnuje (ne)obyčejným lidským příběhům a portrétům, které odhalují skryté vrstvy každodenního života.
Přijďte si poslechnout autorské čtení jejího debutu Blízcí, které se uskuteční v rámci Reading Night v 1. patře knihovny.
Těšíme se na vaši účast!

Sdílet na sociálních sítích